Heather Morris jako Buffy?

Facebook Twitter 12.12.10 | komentáře [5] | kategorie [1] | přečteno [750x] | Skye

Dnes hned z rána se objevily na různých serverech články, že naše (a Jossova) oblíbena roztleskávačka z Glee – Brittany, kterou hraje Heather Morris, by se mohla objevit v připravovaném Buffy filmu. Údajně její jméno několikrát padlo v souvislosti s tím, kdo by měl pokračovat v linií, kterou začala Kristy Swanson a kterou proslavila Sarah Michelle Gellar. A teď se dokonce doslýcháme, že herečka o roli aktivně usiluje.

Vypadá to, že ráz filmu se ponese spíše v duchu série než původního filmu z roku 1992. Zdroj naznačil, že komediální načasování Heather je pro Buffy Summers to pravé a že její kořeny jako tanečnice a gymnastky by ve filmu bylo hojně využito ve prospěch schopností přemožitelky. V nové verzi příběhu už Buffy nebude na střední škole, ale bude z ní vystudovaná vysokoškolačka, hledající slušnou práci a zdravý vztah. Ačkoliv v Glee hraje puberťačku, 23letá herečka má na tuto roli ten správný věk.

zdroj: MovieWeb

EDIT: Naopak podle článku na THR, který byl napsán jako reakce právě na záplavu této novinky, scénáristka Whit Anderson uvedla, že o castingu ještě vůbec nepřemýšlejí. Čert aby se v tom vyznal.