Kdo tedy bude nová Buffy?

Facebook Twitter 22.12.10 | komentáře [22] | kategorie [1] | přečteno [1 171x] | Skye

Navzdory velkému protestu ze strany fanoušků to vypadá, že reboot Buffy v podobě filmu bez zapojení jejího tvůrce, Josse Whedona, postupuje stále kupředu směrem k realizaci a i přes popření osob za tuto zhůvěřilost zodpovědných se na povrch derou nové informace o obsazení hlavní postavy.

První vlaštovka přiletěla směrem od Glee a i přes popření scenáristky se stále mluví o Heather Morris. Ta se k tématu sice vyjádřila, ale podle mě to bylo jen špatně pochopeno: „Zvažují mě! Když jsem to zjistila, skoro jsem se počůrala, jak jsem byla nadšená. Pokud budou Buffy točit a Glee bude mít pauzu, je mi jedno, co po mě budou chtít. Stačí když se jen proběhnu před kamerou a nic víc, pokud mě nebudou chtít jako Buffy!“

Zdroj z Glee se vyjádřil, že obsazení Heather by fungovalo pouze v případě, že by se produkce filmu nekryla s natáčením seriálu. A zdroj z Buffy dodává, že film je stále v ranném stádiu vývoje a kásting prozatím nezačal. K produkci mají stále ještě daleko.

Druhou možností, která se na netu objevuje čím dál častěji je Candice Accola, která má jako Caroline z Vampire Diaries s upíry bohaté zkušenosti. A co se týká Buffy: „Seriál jsem nikdy neviděla, ale mám hrozně ráda film s Kristy Swanson! Líbilo se mi to, protože byla od rány, dělala přemety a zabíjela upíry v těch šílených maturitních šatech. Ten film miluji. Takže kdo ví? Líbí se mi, že dělají remake.“ Tady se musím Candice zastat, protože pokud zná pouze film, je tento názor více než správný :)

Jelikož jsem se už s novou verzí smířila, obě tyhle možnosti jsou pro mě v podstatě přijatelné (ovšem stále z nich neodpadávám nadšením :-X).

zdroj: E!online