Nové komiksové série Buffy a Angela od Dark Horse

Facebook Twitter 02.04.11 | komentáře [0] | kategorie [4] | přečteno [1 404x] | Skye

Dark Horse se nejen chystá pokračovat ve vydávání komiksových pokračování s naší oblíbenou přemožitelkou, ale začínají i vlastní linii Angela. Editor Dark Horse, Scott Allie, se s námi o jejich plány podělil na WonderConu. Tady najdete jen to nejdůležitější:

Včera na WonderConu Dark Horse oznámilo detaily o deváté komiksové sérii Buffy a od té chvíle se fandomem šíří nadšení. Ověřit si to můžete na online záznamech a v exkluzivních rozhovorech:

Největší novinka se týkala odhalení nových scénáristů a umělců pro dva hlavní tituly. Story editor Dollhouse a Vampire Diaries, Andrew Chambliss bude spolu s Jossem psát devátou sérii Buffy a Georges Jeanty se vrátí jako hlavní kreslíř. Ano, správně, Joss bude stále zapojen i přes velké časové vytížení díky Avengers. Zatímco Christos Gage bude psát Angela a Faith spolu s Rebekah Isaacs jakou kreslířkou.

Nebojte se, naše oblíbená Jo Chen bude stále našim postavám vdechovat život na svých úžasných obálkách.

Tolik k těm nejdůležitějším informacím. Pokud vás zajímají detaily, či spoilery, zkuste jeden z výše uvedených odkazů, popřípadě přepis na SlayAlive, ze kterého tato novinka vznikla ;)