Ringer – zajímavost z rozhovorů z Comic-Conu

Facebook Twitter 22.07.11 | komentáře [1] | kategorie [3] | přečteno [601x] | Skye

Hvězda seriálu Buffy se vrací ve velkém stylu – ve svém novém seriálu hraje dvojčata s podobně problematickým životem. THR přinesl to nejzajímavější z rozhovoru nejen sní, ale například i s dalšími producenty, např. Ericem Charmelem. Ten řekl:

Ke scénáři se Sarah dostala někdy před dvěma lety, ale v té době dělala Wonderful Maladys pro HBO. Reagovala na něj, jen byla uvázána k jinému projektu. Ten nevyšel a my nad našim pilotem seděli šest měsíců a Sarah nám znovu a znovu volala: ‚Četla jsem milion dalších pilotů a nic mě nezaujalo jako tohle, tak jdeme do toho.‘ Vrhla se do toho jako producentka a začali jsme obcházet studia a nakonec skončili u CBS a teď jsme u CW.

Zatímco Buffy fanoušci čekali několik let a mezitím krátili čas u osmé série v její komiksové podobě, Gellar prozradila, že si je dobře vědoma, že projektem, který má znamenat její návrat na obrazovky musí splnit velká očekávání.

Když máte tak ikonický seriál, který miluje tolik lidí, je těžké najít co dělat dál. Nejlepší způsob, jak si vybrat projekt, je dát si pauzu a opravdu pečlivě hledat něco, tkerý vás nadchne a který bude stejně prospěšný jako ten předchozí. Nesnažím se oživit Buffy a nesnažím se ji ani překonat. Snažím se dělat něco, co by fanoušci, kteří ke mě byli tak milí, milovali. Jsem televizní divák a na podobný seriál bych sama koukala.

Jak moc se musel seriál upravit pro CW?

Upřímně se scénář vůbec nezměnil. Z velké části je pilot, který jsme točili pro CBS stejný jako ten pro CW. CW si opravdu cení té noir atmosféry a aspektu seriálového thrilleru. Když jsme to CBS nabídli, měli jsme příběh naplánovaný do čtyř sérií.

Gellar také poznamenala, že Ringer neudělá stejnou chybu jako producenti jiných seriálů a nenechá diváky s více otázkami než odpověďmi.

Rozdíl na tomhle seriálu je, že Nicole a Eric zmapovali, kam všechny ty záhady během prvních tří let směřují, abychom nakonec poskytli na všechny otázky i odpovědi.

Co se týká hostování herců z Buffy v tomto thrilleru, výkonná producentka Nicole Snyder s klidem odpověděla „Tak daleko jsme se ještě nedostali.“ a Charmelo s úsměvem dodává : „Ale nikdy neříkejte nikdy.“

A ještě něco od Sarah o jejich postavách, Bridget a Siobhan:

Já se nato dívám tak, že příběh Bridget je o vykoupení a to je to co ji motivuje ke všemu co dělá. Příběh Siobhan je příběhem pomsty a to je její motivací. Pro mě je to velmi nové, protože Buffy měla naprosto jiné motivy. Ani Siobhan ani Bridget se nesnaží zachránit svět.

Pár dalších zajímavosti:

  • seriál sice nemá žádný nadpřirozený aspekt, nicméně SMG bude i tak opět za drsňačku. Na rozdíl od Buffy bude mít zbraň.
  • Sarah byla nadšená, že se jejich serál presunul z CBS na CW, protože CW Buffy neuvěřitelně podporovalo.
  • Ioan Gruffudd netušil, co The CW je, kdyz CBW seriál přesunulo
  • fanoušci SMG se můžou těšit na ne jednu či dvě postavy v jejím podání, ale rovnou na pět: , Bridget a Siobhan v současnosti, Bridget a Siobhan v minulosti a Siobette – když jedna předstírá, že je ta druhá (ale my dobře víme, co ta slashová zkratka ve skutečnosti znamená :-X )

Zdroje:

  • THR – výtažek z rozhovoru + video
  • EW – video
  • TVline – zajímavosti