Scott Allie z Dark Horse o Buffyverse v komiksech

Facebook Twitter 22.07.11 | komentáře [0] | kategorie [4] | přečteno [689x] | Skye

Kolegové z Whedonverse.net se na Comi-Conu setkali se Scottem Allie, vydavatelem Dark Horse, který je zasvětil do plánů Dark Horse a stejně tak naznačil směr, kterým by se Buffyverse komiksy mohly ubírat.

Zrovna teď zbývá asi měsíc do prvního čísla nové série Angel & Faith a o dva týdny později vyjde první číslo deváté série Buffy. Tvůrčí tým je připraven: máme Rebeccu Isaacson a Chrise Gage, kteří pracují na Angel & Faith. Joss a Georges Jenty se znovu podílejí na Buffy. A na Dollhouse máme Andrew Chamblisse, který teď pracuje na Vampire Diaries a Once Upon A Time a Jane Espenson.

Buffy je v San Franciscu, Angel a Faith se odehrává v Londýně. Buffy je v bodě, kdy se snaží vést normální život a samozřejmě se tím dostane do velkých problémů. Willow je důležitou součástí tohohle příběhu, Xander a Dawn se sem tam taky objeví. A z tohohle budeme vycházet.

Co se Angela & Faith týká, objeví se tam spousta nových postav. Představíme vám skupinku nových přemožitelek, které Faith svým způsobem vede. Jednou z hlavních je Nandera, indická dívka, která od Faith vyžaduje speciální pozornost (to už se nám to shipuje i tady? :)) ).

Co se crossoveru a možného setkání Buffy a Angela týká, Allie se vyjádřil jasně:

Ne, budeme je držet odděleně. Po všem, co se mezi nimi stalo, si od sebe budou držet odstup. Bude tam pocit cross-overu mezi oběma knihami a také vyjdou další, které tu mezeru vyplní. Všechny ty různé destrukce z osmé série mají důsledky, které budou mít vliv na každého na světě a to zejména postavy, které mají něco společného s magií a nadpřirozenem. Tuhle linku budeme sledovat v obou knihách a také budeme mít postavy, které mezi oběma příběhy budou cestovat. Ale nedojde k žádnému plnohodnotnému cross-overu.

Zdroj: Whedonverse.net