SlayerCon: Divadlo, Sing Along a další…

Facebook Twitter 29.06.10 | komentáře [1] | kategorie [5] | přečteno [2 248x] | Skye

darkwillowFestival fantazie a s ním i SlayerCon je tady už za pár (slovy „dva“) dny a toto je poslední pozvánka na něj a jeho program. Všechny přednášky související se seriály Buffy, Angel, Firefly a Dollhouse už jsme vám představili, takže co ještě zbývá?

Dark Willow
Na přednášku o magii letos sice opět nedojde, tak si to alespoň vynahradíme promítáním. Už v pátek se můžete těšit na promítání finále šesté série Buffy – tedy epizod 6×20 – Villains, 6×21 – Two to Go a 6×22 – Grave.
Pátek 2.7. ve 22:00.

horribleSlayerCon Sing Along
K SlayerConu již tradičně patří i tanec a zpěv – tedy přinejmenším koukání na něj. Opět vám promítneme muzikálový díl Buffy s názvem Once More With Feeling a jedinečný webový počin Dr. Horrible’s Sing Along Blog. A jako třešničku na dortu přidáme na Whedonworldu nezávislý projekt a prequel slavného díla, Horrible Turn (oceněný na letošních Streamy Awards).
Sobota 3.7. ve 22:00 a neděle 4.7. ve 22:00

SlayerCon Divadlo
Po loňském úspěšném Firefly divadle přichází (bez)nadějný divadelní soubor Bad Horse’s Theatrical Company s další tragikomedií, tentokráte inspirovanou především seriálem Dollhouse, ale i ostatními díly Josse Whedona, včetně Buffy a Firefly.
Neděle 4.7. ve 20:00, Velký sál KD

Nebojte se, nevyhneme se ani dalšímu promítání, čekají nás epizody Dollhouse a Firefly a mimo jiné i dabované díly Buffy a Angela. Příjďte se na nás podívat do Sokolovny, místnost č. 32.  Více najdete v našem programu nebo na webu Festivalu fantazie.