The Avengers – obsazení

Facebook Twitter 24.07.10 | komentáře [2] | kategorie [3] | přečteno [1 438x] | Skye

Teď když už víme na jisto, že Joss je režisérem, můžeme se tomuto filmu věnovat trochu podrobněji :) Do týmu filmových Avengers přibyly další nová jména. Iron Man je jasný – Robert Downey Jr.

chris-hemsworth-thor-movie-costume-mjolnir-hammerchris-evans-captain-america-posters-chris-evans-11131996-570-760Už nějakou dobu známe identitu Thora. Toho si zahraje Chris Hemsworth, známý z menší role z nejnovějšího Star Treku. Také se objeví v někdy snad uvolněném filmu Cabin in the Woods a ve vlastním super-hrdinském celovečeráku, Thor.

Kapitána Ameriku / Steva Rogerse si zahraje Chris Evans. Ten už si roli superhrdiny vyzkoušel ve dvou dílech Fantastické čtyřky jako Johny Storm. Momentálně natáčí celovečerní film Captain America: The First Avenger, jehož premiéra se plánuje na příští rok.

hawkeye_01jeremy-rennermark_ruffaloDnes byl potvrzen byl Jeremy Renner pro roli Hawkeye. Potvrdil ho přímo Joss ve video rozhovoru. Jeremy se objevil v jedné epizodě první série Angela s názvem Somnambulist, kde hrál upíra Penna.

O den dříve byl tak nějak asi potvrzen i Mark Ruffalo na roli Hulka. Respektive Joss potvrdil, že by se toto obsazení nemělo změnit.

Dále se ve filmu objeví i další známí z Iron Mana, konkrétně Black Widow v podání Scarlett Johansson a Samuel L. Jackson jako Nick Fury.

ryan-reynolds-green-lantern-02gl2V současné době se také natáčí celovečerní film Green Lantern s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli. Prozatím jsem nenašla potvrzení toho, že by se Ryan jako Lantern měl objevit i v Avengers, ale jelikož je to pravděpodobné, nemůžu ho z tohoto článku vynechat.